Tente Fiyatları

pergola tente fiyatlarımız

Tente Fiyatları

Pergola Motorlu Otomatik Tente Şık, konforlu ve ekonomik tente fiyatları, Smart Tente tarafından cazip seçenekleri ile sunuluyor.

Pergola Tente metrekare fiyatları  : 3500 TL + kdv

Motorlu Tente m2 Fiyatları : 3550 TL + kdv

Otomatik Tente m2 Fiyatları : 3550 TL + kdv

Raylı Tente m2 Fiyatları : 3550 TL + kdv

Oval Tente m2 Fiyatları: 3550 TL + kdv

Demonte Tente metrekare Fiyatları : 3550 TL + kdv

Katlamalı Tente metrekare Fiyatı : 3550 TL + kdv

Kumandalı Tente m2 Fiyatları : 3550 TL + kdv

Dekoratif Tente Fiyatı

Açılır Kapanır Tente metrekare Fiyatı : 1550 TL + kdv

Pergola Tente Kurulum Maliyeti

‘Fiyatlar aydınlatmasız ve ral kodunda boyalı ürünler için geçerlidir.
istanbul dışı montajda nakliye ilave edilir.
iskontolu fiyat listesidir.
Tipografik Hatalar istisnadır.
Ürünlerde istenen ilave ayak, ışık, ara kapatmalar ve ahşap transfer film kaplama ilave ücretlendirilir.
tente modelleri fiyatları Keşif ve montaj ücretsizdir.

Gölge ve Şeffaf sistemlerinde profesyonel bir marka olarak hizmet veren firma, 2000 yılından bu yana İstanbul’dan tüm Türkiye’ye faaliyet sunuyor.

Tüm yaşam alanlarında ergonomik kullanım avantajı sağlayan tente sistemleri, tüm işletmelere uygun modelleriyle birbirinden seçkin tasarımlarla dizayn ediliyor.

Motorlu Tente Sistemleri

Konforlu kullanım ve estetik tasarımlarıyla hemen her sektörün tercih ettiği sistemler arasındadır. Genellikle düz formda veya kaset tente formunda tasarım edilen motorlu sistemler, kaliteli kumaş özellikleriyle yüksek performans sağlıyor. Üstelik motorlu sistemi yapısıyla hızlı ve kolay kullanım olanakları sağlıyor. Cazip fiyat seçenekleri ve uzun ömürlü kullanım avantajları, motorlu tente sistemlerini popüler ürünler arasına taşıyor.

İstanbul Tente Fiyatları

Yüksek kalite, konforlu kullanım, sağlam ve dayanıklı mekanizma özellikleri, tente sistemlerinin niteliğini belirleyen unsurlardır. Tente fiyatları Smart Tente avantajlarıyla sunuluyor. Mafsallı tente tasarımlarında ithal kumaş kullanımları;
Mtül 600 TL olarak belirlenmiştir. Mafsallı tentelerde yerli kumaş kullanımlarıysa 500 TL olarak 2020 güncel fiyatlarıyla sunuluyor.
Şayet PVC branda seçimi yapılırsa, mafsallı tentelerde fiyat, 450 TL (Mtül) olarak sunuluyor.

Tüm alanlara şıklık katan pergola sistemlerinde 10 m2 altı tasarımlarda fiyat; 9.500 TL’dir.
10 m2 ve 25 m2 arasında dizayn edilen pergola sistemleri, 2020 güncel fiyat listesiyle 10.500 TL olarak sunuluyor.
Daha geniş alanlarda ise 25 metrekare üzeri fiyatlar, M2’si 460 TL olarak belirleniyor.

Bükümlü Oval pergola sistemlerinde 25 metrekare altında olan imalatlar için toplam fiyat 11 bin TL ve 25 metrekare üzerindeki imalatlar için her m2’de 550 TL olarak imal edilmektedir. Smart Tente ekonomik fiyatları ve yüksek standartlarda ürün kalitesiyle, en çok tercih edilen sistemler arasında yer alıyor.

Otomatik Tente Sistemleri

Her mevsim rahatlık sağlayan otomatik tente sistemleri, işletmelere ekstra donanım kazandıran ürünler arasında yer alıyor. Sadece yaz aylarında güneşten korunmak için değil, kış aylarında da yağmur, kar gibi hava koşullarında %100 konfor sağlar. Kumaş kaliteleri ve mekanizmada kullanılan sağlam yapı sistemleriyle, Smart Tente modelleri tüm yaşam alanlarına kalite katıyor. Hizmetlerimiz

Tente Sistemleri Kullanım Alanları

Otomatik tente sistemleri ve cam sistemlerinde fiyatlar, ürünlerin hammadde, materyal, sistem ve tasarım özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Cafe ve restoranlar, mağaza ve butik dükkanlar, açık alan kafeteryalar ve pek çok işletme türünde hem alan hem vitrin kaplama sistemleri olarak tente uygulamaları görmek mümkündür.

Teraslar, balkonlar ve verandalar, kış bahçeleri ve tüm açık alanlarda uygulanabilen tente sistemleri, Smart Tente modelleriyle manuel veya otomatik sistem modüllerinde imal ediliyor.
Sanayi yapılarında, sağlık ve eğitim merkezlerinde, turizm tesisleri ve pek çok kuruluşta cam ve gölge sistemleri tasarlanmaktadır.

Tente Sistemlerinde Çeşitlerimiz

Smart Tente, gölgelendirme ve tente sistemlerinde modern teknolojiler ve güncel konfor formlarında imalatlar gerçekleştiriyor. Firmanın tüm yaşam alanları için tasarım ettiği ürünler arasında;

  • Motorlu tente
  • Tente sistemleri
  • Otomatik tente
  • Pergola tente sistemleri
  • Mafsallı tente çeşitleri
  • Sabit dekoratif tente
  • Çift açılır tente
  • Körüklü tente
  • Kasetli tente
  • Şeffaf katlama tente

Sistemleri ile sürgülü cam sistemleri ve katlanır tente sistemleri bulunuyor. Tasarımlar, uygulanacak mekan ve alana, özelliklerine bağlı olarak imal ediliyor. Keşif hizmetiyle ev, işyeri, çalışma ve sosyal alanlarda kullanılacak tente çeşitleri veya gölgelendirme sistemleri belirlenerek, tasarım ve imalat yapılıyor.

Tente Tasarımı Nasıl Seçilir?

Hem alanın dekorasyon özelliklerine hem de yapıya uygunluk formlarında değerlendirilen tente sistemleri, en kullanışlı sistemleri ve modellerine göre seçilebilir. Sabit tente modelleri, bükümlü pergola sistemleri veya motorlu tente sistemleri, işletmelerin yapı özelliklerine ve tasarım niteliklerine bağlı olarak belirlenebilir.

Ev sistemlerinde bahçe, balkon veya teras gibi alanların metrekare ölçülerine, tasarım edilecek ürünlerin otomatik veya manuel sistem özelliklerine göre ürün seçimleri yapılabilir. Şeffaf kaplama tenteler, kafe ve restoran türü işletmelerde sıklıkla kullanılan ve özellikle soğuk havalarda açık alanların konforlu kullanımları için tasarlanır.

Ancak yaşam alanlarında da tercih edilen ve kış bahçelerinde, verandalarda kullanılabilen sistemlerdir. Kasetli tenteler, turizm işletmelerinde, tesislerde, açık hava işletmelerinde veya geniş balkonlu yapılarda tercih edilen sistemlerdir. Tüm gölgelendirme sistemleri, kullanım alanının özelliklerine göre seçilebilir.

Şeffaf Branda Sistemleri

İster bir bölümde isterseniz dört cephede sürgülü cam sistemleri kullanabilirsiniz. Doğanın en güzel manzaralarını izlemek ve estetik tasarımlarıyla opsiyonel kullanım sağlamak için sürgülü cam sistemlerini değerlendirebilirsiniz. Yaz bahçesi veya kış bahçesi tasarımları, kamelya tasarımları, veranda ve teras tasarımları ile tüm bahçe ve açık alanlarda çok şık görünüm sunmaktadırlar.

Pergola Tente Modası

Raylı sistem modülünde dizayn edilen pergola sistemler, tüm alanlarda en çok tercih edilen gölgelendirme sistemleridir. Düz veya bükümlü kullanım avantajları ve dış alanlarda daha geniş kullanım alanlarıyla tercih edilen modeller arasındadır. Yaz, kış kullanışlı sunum yapan pergola sistemleri, cazip fiyatlarıyla her metrekare alanda uygulanabilir niteliktedir.